05-06-A-0127-A-4-06-4-T-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 475
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
På lager: 626
Datablad
Molex
På lager: 0
Molex
På lager: 233
På lager: 1 140
På lager: 152
Samtec Inc.
Nytt produkt
6 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
05-06-A-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKeys produktnummer
2073-05-06-A-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
05-06-A-0127-A-4-06-4-T-HF
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 C
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antall ledere
6
Produsent
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Emballasje
Pose
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)