FSP350-F35-A54
DigiKeys produktnummer
2967-FSP350-F35-A54-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FSP350-F35-A54
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 54V 200W
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 54V 90 – 264VAC Inngang
Produsent
Spenning - isolasjon
500 V
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,28" H (127,0mm x 76,2mm x 32,4mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Spenning - utgang 1
54V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
3.7 A