FSP330-AAAN3
DigiKeys produktnummer
2967-FSP330-AAAN3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FSP330-AAAN3
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V 330 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
500mW (maks)
Produsent
FSP Technology Inc.
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC nivå 2
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Strøm-DIN, 4 pinner
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
47,2" (1,20m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
7,87" L x 3,94" B x 1,06" H (200,0mm x 100,0mm x 27,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Utgangsspenning
24V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Strøm - utgang (maks)
13,75A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
330 W