FSP084-DHAN3
DigiKeys produktnummer
2967-FSP084-DHAN3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FSP084-DHAN3
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 84W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 84 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Effekt (watt)
84 W
Produsent
FSP Technology Inc.
Strømforbruk uten belastning
150mW
Serie
Polarisering
Positiv i midten
Effektivitet
0,89
Region-bruk
Internasjonal
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 11mm
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Ledningslengde
39,4" (1,00m)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Utgangsspenning
12V
Godkjenningsbyrå
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Strøm - utgang (maks)
7A