FSP060-DAAN3
DigiKeys produktnummer
2967-FSP060-DAAN3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FSP060-DAAN3
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V 60 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW
Produsent
FSP Technology Inc.
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
0,89
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Region-bruk
Internasjonal
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Ledningslengde
47" (1,20m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,33" L x 2,44" B x 1,24" H (110,0mm x 62,0mm x 31,5mm)
Utgangsspenning
24V
Godkjenningsbyrå
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
60 W