FO7HSCAE25.0-T1
DigiKeys produktnummer
631-FO7HSCAE25.0-T1TR-ND - Tape og spole (TR)
631-FO7HSCAE25.0-T1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
631-FO7HSCAE25.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FO7HSCAE25.0-T1
Beskrivelse
OSC XO 25MHZ 3.3V HCMOS
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FO7HSCAE25.0-T1 Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
15mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,295" L x 0,205" B (7,50mm x 5,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,059" (1,50mm)