FC5BQCCMC12.0-T1
DigiKeys produktnummer
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Tape og spole (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FC5BQCCMC12.0-T1
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FC5BQCCMC12.0-T1 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
12 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)