FMCA100146-36
DigiKeys produktnummer
5328-FMCA100146-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FMCA100146-36
Beskrivelse
FIRE RATED LOW LOSS N MALE TO SM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til N-type TCOM-195 36,00" (914,40mm)
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hann
Produsent
Fairview Microwave
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Bulk
Lengde
36,00" (914,40mm)
Delestatus
Aktiv
Kabeltype
TCOM-195
Stil
SMA til N-type
Kabelimpedans
50 Ohms
1. kontakt
N-Type-plugg
Kontaktimpedans
50 Ohms
Kjønn 1. kontakt
Hann
Totalimpedans
50 Ohms
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Frekvens - maks
8 GHz