EFH8631A3S-10MHF1
DigiKeys produktnummer
776-EFH8631A3S-10MHF1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EFH8631A3S-10MHF1
Beskrivelse
ANT, FLEXDIPOLE, 868MHZ-928MHZ,
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
866,5MHz, 915MHz ISM, LoRaWAN Flat patch RF-antenner 863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz 1,9dBi, 2,4dBi MHF1 Lim
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
Ezurio
VSWR
3
Emballasje
Bulk
Forsterker
1,9dBi, 2,4dBi
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generell ISM
Terminaler
MHF1
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Lim
Frekvens (midten/bånd)
866,5MHz, 915MHz
Høyde (maks)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz