SGC3S200
DigiKeys produktnummer
2447-SGC3S200TR-ND - Tape og spole (TR)
2447-SGC3S200CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2447-SGC3S200DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SGC3S200
Beskrivelse
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5,8 – 20pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SGC3S200 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Q ved frekv.
250 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Høyde - sittende (maks)
0,061" (1,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapasitansområde
5,8 – 20pF
Funksjoner
Lav profil
Nominell spenning
100 V