LM2596S-3.3-EV
DigiKeys produktnummer
5272-LM2596S-3.3-EVTR-ND - Tape og spole (TR)
5272-LM2596S-3.3-EVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5272-LM2596S-3.3-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2596S-3.3-EV
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5L
Produsentens standard leveringstid
1 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
150kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)