AP1501-ADJ-EV
DigiKeys produktnummer
5272-AP1501-ADJ-EVTR-ND - Tape og spole (TR)
5272-AP1501-ADJ-EVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5272-AP1501-ADJ-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP1501-ADJ-EV
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Produsentens standard leveringstid
1 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1,2V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - utgang (maks)
37V
Delestatus
Aktiv
Strøm – utgang
Funksjon
Trinn ned
Frekvens - omkobling
150kHz
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Synkron likeretter
Ingen
Topologi
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
Spenning - inngang (min)
4,5V