AP1501-ADJ-EV | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | AP1501-ADJ-EV |
Beskrivelse | IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L |
Produsentens standard leveringstid | 1 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1,2V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - inngang (maks) 40V |
Produsent | Spenning - utgang (min./fast) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - utgang (maks) 37V |
Delestatus Aktiv | Strøm – utgang |
Funksjon Trinn ned | Frekvens - omkobling 150kHz |
Utgangskonfigurasjon Positiv | Synkron likeretter Ingen |
Topologi | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall utganger 1 | Kapsling |
Spenning - inngang (min) 4,5V | Leverandørens enhetsforpakning TO-263-5L |