EAST1608RWA0
DigiKeys produktnummer
1080-1561-2-ND - Tape og spole (TR)
1080-1561-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1080-1561-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EAST1608RWA0
Beskrivelse
LED RED/WHITE DIFFUSED 4SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød, Hvit LED-indikasjon – frittstående 1,9V rød, 2,925V hvit 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EAST1608RWA0 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,9V rød, 2,925V hvit
Produsent
Strøm - test
5mA rød, 5mA hvit
Visningsvinkel
120°
Bølgelengde - topp
639nm
Konfigurasjon
Uavhengig
Linsefarge
Gul
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,60mm x 0,80mm