Bilde for EAST1608GA9 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
EAST1608GA9
DigiKeys produktnummer
1080-EAST1608GA9TR-ND - Tape og spole (TR)
1080-EAST1608GA9CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1080-EAST1608GA9DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EAST1608GA9
Beskrivelse
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Gulgrønn 573nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Visningsvinkel
100°
Farge
Bølgelengde - dominant
Linsefarge
Fargeløs
Bølgelengde - topp
575nm
Linsegjennomsiktighet
slett
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Høyde (maks)
0,90mm