EAST1005RA4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Everlight Electronics Co Ltd
På lager: 11 590
Datablad
Bilde for EAST1005RA4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
EAST1005RA4
DigiKeys produktnummer
1080-EAST1005RA4TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
EAST1005RA4
Beskrivelse
LED RED CLEAR 0402 SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 639nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0402 (1005 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Visningsvinkel
120°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Linsefarge
Fargeløs
Bølgelengde - topp
650nm
Linsegjennomsiktighet
slett
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Millicandela-klassifisering
Leverandørens enhetsforpakning
Linsestil
Rektangel med flat overside
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,50mm B
Linsestørrelse
1,00mm x 0,50mm
Høyde (maks)
0,55mm