19-21/S2C-AQ1R2B/3T er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Everlight Electronics Co Ltd
På lager: 0
Bilde for 19-21/S2C-AQ1R2B/3T er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
19-21/S2C-AQ1R2B/3T
DigiKeys produktnummer
1080-19-21/S2C-AQ1R2B/3TTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
19-21/S2C-AQ1R2B/3T
Beskrivelse
LED ORANGE CLEAR 0603 SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 607nm LED-indikasjon – frittstående 2,05V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,05V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Visningsvinkel
100°
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Linsefarge
Fargeløs
Bølgelengde - topp
611nm
Linsegjennomsiktighet
slett
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Millicandela-klassifisering
Leverandørens enhetsforpakning
Linsestil
Rektangel med flat overside
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Høyde (maks)
1,00mm