PSD-12M-01
PSD-12M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
PSD-12M-01
DigiKeys produktnummer
RPC4722-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PSD-12M-01
Beskrivelse
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 12MM
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kortstøtte Trykklås / Hvilefeste Nylon 0,472" (12,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PSD-12M-01 Modeller
Kategori
Mellom tavlehøyde
0,472" (12,00mm)
Produsent
Essentra Components
Lengde - totalt
0,683" (17,35mm)
Serie
Støttehulldiameter
0,122" (3,10mm)
Emballasje
Bulk
Støttepaneltykkelse
0,062" (1,57mm) 1/16"