MWSLT1-1-19
DigiKeys produktnummer
RPC2021-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MWSLT1-1-19
Beskrivelse
CBL CLIP WIRE SADDLE PUSH IN
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabel Klemme, Ledningssadel Naturell Trykkfeste 0,190" L x 0,100" H (4,83mm x 2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MWSLT1-1-19 Modeller
Kategori
Farge
Naturell
Produsent
Essentra Components
Lengde
0,340" (8,64mm)
Serie
Bredde
0,080" (2,03mm)
Emballasje
Bulk
Høyde
0,190" (4,83mm)
Delestatus
Aktiv
Panelhullstørrelse
0,067" (1,70mm)
Type
Klemme, Ledningssadel
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Type attributter
Med hengsler, Mikro, Lås på oversiden
Funksjoner
Flammehemmende
åpningsstørrelse
0,190" L x 0,100" H (4,83mm x 2,54mm)
Paneltykkelse
0,093" (2,36mm)