62MP1250
DigiKeys produktnummer
RPC7064-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
62MP1250
Beskrivelse
HOLE PLUG 1.250" NYLON BLACK
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hullplugger 1,250" (31,75mm) 1 1/4" Nylon Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
62MP1250 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Essentra Components
Materiale
Nylon
Serie
Hulldiameter
1,250" (31,75mm) 1 1/4"
Emballasje
Bulk
Flensdiameter
1,375" (34,93mm)
Delestatus
Aktiv
Paneltykkelse
0,125" (3,18mm) 1/8"