50M020040P012
DigiKeys produktnummer
145-50M020040P012-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
50M020040P012
Beskrivelse
MACH SCREW PAN PHILLIPS M2X0.4
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
M2x0,4 Panorer hode Maskinskrue Stjerne (Phillips) Drive Nylon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
50M020040P012 Modeller
Kategori
Drivtype
Stjerne (Phillips)
Produsent
Essentra Components
Gjengestørrelse
M2x0,4
Serie
Hodediameter
0,157" (4,00mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - under hodet
0,472" (12,00mm)
Delestatus
Aktiv
Lengde - totalt
0,535" (13,60mm)