TSX-3225 16.0000MF18X-AC0
DigiKeys produktnummer
SER4070TR-ND - Tape og spole (TR)
SER4070CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SER4070DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TSX-3225 16.0000MF18X-AC0
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 16.0000MF18X-AC0 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
9pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±18ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)