SG7050CAN 16.000000M-TJGA3
DigiKeys produktnummer
SER4366TR-ND - Tape og spole (TR)
SER4366CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SER4366DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SG7050CAN 16.000000M-TJGA3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,6V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
3mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,059" (1,50mm)