SG-210STF 48.0000MS3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SG-210STF 48.0000MS3 |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Forsyningsspenning 1,6V – 3,6V |
Produsent | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 2,6mA |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Baseresonator | Kapsling 4-SMD, ingen ledning |
Type | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvens | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Funksjon Standby (slå av) | Høyde - sittende (maks) 0,035" (0,90mm) |