FA-128 32.0000MF20X-K5
DigiKeys produktnummer
SER4079TR-ND - Tape og spole (TR)
SER4079CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SER4079DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FA-128 32.0000MF20X-K5
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA-128 32.0000MF20X-K5 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
32 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)