EPC2010C
DigiKeys produktnummer
917-1085-2-ND - Tape og spole (TR)
917-1085-1-ND - Båndavsnitt (CT)
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EPC2010C
Beskrivelse
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 22A (Ta) Overflatemontering Pressform
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
25mOhm ved 12A, 5V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 3mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
5.3 nC @ 5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
+6V, -4V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
540 pF @ 100 V
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
Pressform
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V