DIS12824D
DIS12824D
DIS12824D
DigiKeys produktnummer
5131-DIS12824D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DIS12824D
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.28"
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapasitiv Skjemmoduler – LCD grafisk Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT – Farge, IPS (bytting på samme plan – In-Plane Switching) SPI, UART, USB 1,28" (32,51mm) 240 x 240
Kategori
Diagonal skjermstørrelse
1,28" (32,51mm)