ED-HMI3010-101C-0832
DigiKeys produktnummer
4555-ED-HMI3010-101C-0832-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ED-HMI3010-101C-0832
Beskrivelse
RASPBERRY PI 5 10.1" HMI W/ PI5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Menneskelig maskingrensesnitt (HMI) Berøringsskjerm 10,1" Farge
Kategori
Skjermtype
Farge
Produsent
EDATEC
Veskefarge
Svart
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Emballasje
Boks
Forsyningsspenning
5VDC