ED-HMI2002-101C-0000
DigiKeys produktnummer
4555-ED-HMI2002-101C-0000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ED-HMI2002-101C-0000
Beskrivelse
PI4 10.1" LCD TOUCH W/OUT PI4
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Menneskelig maskingrensesnitt (HMI) Berøringsskjerm 10,1" Farge
Kategori
Skjermtype
Farge
Produsent
EDATEC
Veskefarge
Svart
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Emballasje
Boks
Forsyningsspenning
5VDC
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Utvidelsesgrensesnitt
Type
Berøringsskjerm
Til bruk med/relaterte produkter
Raspberry Pi 4
Størrelse - skjerm
10,1"