ECS-CTP-4.00-30-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-CTP-4.00-30-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-CTP-4.00-30-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-CTP-4.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-CTP-4.00-30-TR
Beskrivelse
CERAMIC RES 4.00MHZ 30PF SMD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 MHz Keramikk Resonatorer Innebygget kondensator 30 pF ±0,3% 30 Ohms -40°C – 85°C Overflatemontering
Kategori
Funksjoner
Innebygget kondensator
Produsent
ECS Inc.
Kapasitans
30 pF
Serie
Impedans
30 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Keramikk
Kapsling
3-SMD, ingen ledning
Frekvens
4 MHz
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,118" B (6,00mm x 3,00mm)
Frekvensstabilitet
±0,3%
Høyde
0,067" (1,70mm)
Frekvenstoleranse
±0,5%