ECS-80-20-20BM-EN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-80-20-20BM-EN-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-80-20-20BM-EN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
8 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,051" (1,30mm)