ECS-80-20-20BM-EN-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-80-20-20BM-EN-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 8 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Belastningskapasitans 20pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 8 MHz | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (7x5) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimensjon 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvenstoleranse ±30ppm | Høyde - sittende (maks) 0,051" (1,30mm) |