ECS-80-18-30B-AGN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2709TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2709CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2709DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-80-18-30B-AGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 MHz ±25ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-80-18-30B-AGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
8 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±25ppm
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)