ECS-5032MV-500-BN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-5032MV-500-BN-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-5032MV-500-BN-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-5032MV-500-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-5032MV-500-BN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50MHZ HCMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-5032MV-500-BN-TR Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,6V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
8mA
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,051" (1,30mm)