ECS-480-10-37B2-RWN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-480-10-37B2-RWN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-480-10-37B2-RWN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 48 MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48 MHz ±15ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-480-10-37B2-RWN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
48 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±15ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)