ECS-384-10-36B-CWN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-384-10-36B-CWN-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-384-10-36B-CWN-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-384-10-36B-CWN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-384-10-36B-CWN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
38.4 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
38.4 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)