ECS-36-20-5PXDU-TR
DigiKeys produktnummer
XC1523TR-ND - Tape og spole (TR)
XC1523CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC1523DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-36-20-5PXDU-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.6864 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 150 Ohms HC-49/US
EDA-/CAD-modeller
ECS-36-20-5PXDU-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
3.6864 MHz
Størrelse/dimensjon
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm