ECS-35-17-7SX-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-35-17-7SX-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF SMD |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.579545 MHz ±30ppm Krystaller 17pF 200 Ohms 4-SOJ, med 9,40mm lederavstand |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-35-17-7SX-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 17pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -10°C – 70°C |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 3.579545 MHz | Størrelse/dimensjon 0,492" L x 0,181" B (12,50mm x 4,60mm) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Høyde - sittende (maks) 0,146" (3,70mm) |
Frekvenstoleranse ±30ppm |