ECS-35-17-7SX-TR
DigiKeys produktnummer
XC1206TR-ND - Tape og spole (TR)
XC1206CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC1206DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-35-17-7SX-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 3.579545MHZ 17PF SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.579545 MHz ±30ppm Krystaller 17pF 200 Ohms 4-SOJ, med 9,40mm lederavstand
EDA-/CAD-modeller
ECS-35-17-7SX-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
17pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
0,492" L x 0,181" B (12,50mm x 4,60mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,146" (3,70mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm