ECS-.327-6-16-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-.327-6-16-TR3TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-.327-6-16-TR3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-.327-6-16-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-.327-6-16-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 6pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
kHz krystall (tuninggaffel)
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,039" B (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapasitans
6pF