ECS-.327-6-16-TR3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-.327-6-16-TR3 |
Beskrivelse | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 32.768 kHz ±20ppm Krystaller 6pF 90 kOhms 2-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 90 kOhms |
Produsent | Driftsmodus Grunnleggende |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Type kHz krystall (tuninggaffel) | Leverandørens enhetsforpakning 2-SMD (1,6x1) |
Frekvens 32.768 kHz | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,039" B (1,60mm x 1,00mm) |
Frekvenstoleranse ±20ppm | Høyde - sittende (maks) 0,020" (0,50mm) |
Belastningskapasitans 6pF |