ECS-.327-12.5-17X-C-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TR-ND - Tape og spole (TR)
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
50-ECS-.327-12.5-17X-C-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-.327-12.5-17X-C-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, med 5,50mm lederavstand
EDA-/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-17X-C-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12,5pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,150" B (8,00mm x 3,80mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)