ECS-3225MV-250-CN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2885TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2885CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2885DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-3225MV-250-CN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-3225MV-250-CN-TR Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,62V – 3,63V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
4mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)