ECS-270-18-30-JEM-TR
DigiKeys produktnummer
XC3130TR-ND - Tape og spole (TR)
XC3130CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-270-18-30-JEM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
27 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-270-18-30-JEM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
27 MHz
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm