ECS-260-10-36B-CKY-TR
DigiKeys produktnummer
XC3052TR-ND - Tape og spole (TR)
XC3052CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC3052DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-260-10-36B-CKY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-260-10-36B-CKY-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
26 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)