ECS-245.7-20-4X
DigiKeys produktnummer
X1040-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-245.7-20-4X
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF TH
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24.576 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 30 Ohms HC-49/US
EDA-/CAD-modeller
ECS-245.7-20-4X Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
24.576 MHz
Størrelse/dimensjon
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm