ECS-2033-200-AU
DigiKeys produktnummer
XC1859TR-ND - Tape og spole (TR)
XC1859CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC1859DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-2033-200-AU
Beskrivelse
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-2033-200-AU Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
7mA
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)