ECS-200-18-33Q-DS
DigiKeys produktnummer
XC1998TR-ND - Tape og spole (TR)
XC1998CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC1998DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-200-18-33Q-DS
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-200-18-33Q-DS Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
20 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapasitans
18pF