ECS-160-18-33-JEM-TR
DigiKeys produktnummer
XC2625TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2625CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2625DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-160-18-33-JEM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-160-18-33-JEM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)