ECS-160-18-33-JEM-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-160-18-33-JEM-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 16 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-160-18-33-JEM-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 18pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 16 MHz | Leverandørens enhetsforpakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvenstoleranse ±20ppm | Høyde - sittende (maks) 0,031" (0,80mm) |